fbpx

PoznańBrovaria | Ślub Ewy i Ian’a | Fotograf ślubny Poznańślub - Waga miejska w Poznaniu, przyjęcie - Brovaria Poznań

Ewa i Ian na co dzień mieszkają w Anglii. Są miłośnikami natury, spacerów a przede wszystkim psów z rasy whippet. Psy te to angielskie harty, bardzo subtelne, łagodne i bardzo szybkie (biegają z prędkością do 50 km/h). Mają psa tej rasy w domu, który niestety z powodu dużej odległości nie mógł przyjechać z nimi do Polski.

Ślub i wesele miały miejsce na Starym Rynku w Poznaniu. Lubię urozmaicenie i fotografowanie ślubów i wesel w różnych miejscach.  Czasami będą to mniejsze miejscowości oraz obrzeża większych metropolii. Innym razem wracam do samego centrum miasta i fotografuję w stylu miejskiego reportażu. U Ewa i Iana był niesamowicie. Wszystko odbywało się na pełnym luzie. Gdybym miał opisać cały ten dzień jednym słowem to z pewnością byłoby to właśnie słowo luz.

Dzięki serdecznej atmosferze i braku tego, jakże zbędnego w tym dniu pośpiechu, wszyscy świetnie się bawili i mogli w pełni przeżywać szczęście młodej pary. Co więcej, mimo że świadek zapomniał swojego dokumentu tożsamości więcej było z tego śmiechu niż nerwów.

  • Wspaniały reportaż! Bardzo lubię zdjęcia właśnie w takiej konwencji stylistycznej - są niezwykle klimatyczne i przyciągają uwagę na dłużej.