fbpx

 

Artystyczna fotografia ślubna: kontakt@nikodempietras.pl

tel: 505 901 753

 
 

 

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA – fotograf ślubny i rodzinny

Artystyczna fotografia ślubna po pierwsze powinna uosabiać piękno w czystej, nienaruszonej postaci. Ujmuje zarówno podniosłość zaślubin, jak również wyśmienitą zabawę, jaką niesie wesele. Robię wszystko, aby każda wykonana przeze mnie fotografia była naturalna, a zarazem dopracowana pod kątem estetyki. W czasie pracy nie ingeruję w toczące się wydarzenia, wiedząc, jak istotna jest ich autentyczność. Dobry fotograf na ślub, to dyskretny obserwator, który nie przytłacza zebranych gości swą obecnością. Co więcej potrafi jednak uchwycić momenty i kompozycje, stanowiące wyjątkową symbolikę tego dnia. To osoba, która towarzyszy nowożeńcom w ostatnich przygotowaniach, w czasie ceremonii i podczas szampańskiej zabawy. Chwyta w locie piękne chwile i jednocześnie zamyka je w ujęciach, dlatego będzie można do nich wracać zawsze, gdy się tego zapragnie. Zapraszam do współpracy narzeczonych, którym potrzebny profesjonalny, pełen świeżych pomysłów fotograf na wesele. 

Zapraszam nie tylko w Poznaniu, ale również w innych miastach, w kraju oraz za granicą. Co więcej jako fotograf ślubny i rodzinny chętnie sfotografuję Waszą rodzinę w innych momentach Waszego życia.

 

NASZE POZOSTAŁE MARKI

Na koniec z przyjemnością zapraszam na profile naszych pozostałych marek, które tworzymy razem z moją żoną:

Jeśli cenicie minimalizm i piękno z pewnością nie będziecie zawiedzione. Wśród produktów, które oferujemy pod marką Joanna Pietras znajdują się przepiękne, autorskie (co chciałbym szczególnie podkreślić) ozdoby dla panny młodej. Ponadto naszą biżuterię można nosić przy wielu innych okazjach.

September Atelier to natomiast przepiękne jedwabne wstążki, które niewątpliwie będą ozdobą bukietu lub weselnych stołów.

 

 

 

 

 

artystyczna fotografia ślubna