fbpx

PoznańFotografia ślubna Poznań – Zosia i Sebastiana – Bazar Hotel Bazar

Zosia i Sebastian są wspaniałą parą. Cieszę się, ponieważ na takich weselach fotografia ślubna jest tym co najbardziej lubię. Na sesji zachowywali się jak urodzeni modele. Pierwszy taniec, przy piosence z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, był pełen dramatyzmu. W czasie obiadu puszczono utwory Bjork w tym bardzo klimatyczną piosenkę, którą zaśpiewała w duecie (chyba) z Thomem Yorke’iem w związku z tym atmosfera od razu była wyjątkowa. Wesele odbywało się przy muzyce wspaniałego zespołu Gigant Orkiestra ze świetną wokalistką Anną Polowczyk. Wielkie wrażenie zrobiło na mnie niesamowite wykonanie „Liberian Girl”, którego miałem okazję wysłuchać ponownie na kolejnym weselu (dzięki Ania!). Panna młoda miała na sobie oryginalną suknię firmy Papilio  i wianek ze świeżych kwiatów. Ślub miał miejsce w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Poznaniu, a wesele w pięknej sali Poznańskiego Bazaru.

Parę informacji dla osób, dla których fotografia ślubna jest czymś, czym żyją. Fotografowałem ślub i wesele korzystając do granic możliwości ze światła zastanego. Lampę używałem głównie w czasie tańca i w nocy na sali gdy główne światła były zgaszone. Dodatkowo zrobiliśmy szybką sesję ślubną zrobiliśmy w centrum Poznania a za miejsce pleneru wybraliśmy Plac Wolności i okolice Starego Rynku.

Przygotowania

Przygotowania miały miejsce w domu Zosi. Już na pierwszym zdjęciu widać jak czeka na przyjazd swojego taty. Sebastian, przyszły mąż, też przygotowywał się u Zosi a obie rodziny już od początku dnia spędzały czas razem. W związku z tym było miło i przyjemnie, a atmosferę z pewnością budował niesamowicie sympatyczny i wesoły mąż siostry Zosi. Na zdjęciach z przygotowań widać go z kamerą.

Msza Święta i ślub

Po przygotowaniach pojechaliśmy do kościoła gdzie na Zosię już czekał zaprzyjaźniony zespół muzyczny, który uświetnił mszę ślubną. Niesamowity klimat widać na zdjęciu, na którym Zosia już pod koniec Mszy śpiewa razem z zespołem, a Sebastian ma łzy w oczach.

Wesele w Poznańskim Bazarze

Na weselu już byłą sama radość. Dziesiątki gości bawiło się, tańczyło, rozmawiało i jadło. Wszystko utrzymane było w pięknym klasycznym stylu. Monumentalny budynek Bazaru od prawie 200 lat robi piorunujące wrażenie i jeszcze bardziej nadaje doniosłości wszelkim wydarzeniom, które są tam i które były wcześniej organizowane. W takim miejscu na pewno z przyjemnością sfotografują jeszcze nie jedno wesele.